Logo Koalicji Obywatelskiej

Mam 47 lat, jestem żonaty, mam dwoje dorosłych dzieci. Posiadam wykształcenie wyższe magisterskie. Od urodzenia jestem związany z ziemią gryfińską, gdzie mam rodzinę, przyjaciół.
Przez całe moje życie zawodowe pracowałem na rzecz mieszkańców powiatu gryfińskiego, udzielałem się społecznie. W ramach prowadzonych działań profilaktycznych przeszkoliłem z zakresu bezpieczeństwa kilka tysięcy uczniów oraz seniorów. Obecnie jestem przedstawicielem stowarzyszenia ”Najważniejszy Jest Człowiek” i czynnie wspieram ofiary przemocy domowej. Realizuję działania profilaktyczne w szkołach zgodnie z projektem ”Szczęśliwi bez przemocy” oraz proekologiczne ,,Rzeka Odra- Nasze wspólne dobro”.
Bardzo dobrze są mi znane problemy miejscowej społeczności. Moim głównym celem jest praca dla mieszkańców regionu Pomorza Zachodniego, a w szczególności Powiatu Gryfińskiego i sąsiadujących z nim miast i powiatów. Chciałbym, aby każdy mógł mieszkać i żyć w miejscowościach postępowych, bezpiecznych i przyjaznych. Zależy mi na pobudzeniu gospodarki, rozwinięciu turystyki.
Moje hobby to ogrodnictwo i taniec, lecz największą pasją, co często sam podkreślam, jest pomaganie innym ludziom.
Robert Panna Okręg 41 numer 21