Logo Koalicji Obywatelskiej

Marta Krassowska
Urodziłam się w Wysokiem Mazowieckiem i do 30 roku swego życia byłam mieszkanką tego miasta. Od 10 lat mieszkam w Zambrowie.
Ukończyłam UWM w Olsztynie z tytułem inż. mgr rolnictwa. Pracuję w swoim zawodzie prawie 17 lat jako starszy specjalista w Wysokomazowieckim Biurze Powiatowym Agencji Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa.
Od 7 lat poza pracą w urzędzie jestem doradcą ds. nieruchomości w firmie Góralczyk Nieruchomości z siedzibą w Łomży.
W tak zwanym „międzyczasie” pracuję jako kelnerka przy obsłudze imprez okolicznościowych typu wesela, chrzciny, komunie, itp.
Od 5 lat aktywnie działam w Klubie Honorowych Dawców Krwi „KROPELKA” w Wysokiem Mazowieckiem jako “Zasłużony Honorowy Dawca Krwi I stopnia”. Od 2020 roku jestem członkiem komisji rewizyjnej w PCK w powiecie zambrowskim i wysokomazowieckim. Od 2 lat należę do Stowarzyszenia Przyjaciół Osób Starszych i Niepełnosprawnych- „CZŁOWIEK NIE WIEK”. Od listopada 2022 roku pełnię rolę skarbnika w Zambrowskim Stowarzyszeniu Promocji Medialnej.
Prywatnie-dumny, samotny rodzic 15-letniego syna. Tak rodzic…nie matka (tu z szacunkiem dla ojców samotnie wychowujących dzieci, których liczba z roku na rok coraz bardziej wzrasta). Od 8 lat w naszej rodzinie mamy honorowego członka-piesia, który wabi się Tosiek. Mimo różnych aktywności, zarówno moich jak i syna-wspólne wieczorne spacery są dla nas bezcenne.
Jako młoda, ale dojrzała już kobieta, chciałabym kontynuować realizację ciekawych projektów, działać na rzecz innych ludzi na szerszym forum i z większym rozmachem.
Energicznie, pewnie, z uśmiechem na twarzy, myśląc o naszym wspólnym dobru, jakim jest Polska.