Logo Koalicji Obywatelskiej

Lublinianka z urodzenia, Bielanianka z wyboru, rocznik 83. Potomkini gdańskiego astronoma Jana Heweliusza. Absolwentka Wydziału Chemii Uniwersytetu Marii Curie- Skłodowskiej, Zarządzania Nieruchomościami SGGW oraz Wyceny Nieruchomości i Gospodarki Przestrzennej na Politechnice Warszawskiej. Zawodowo związana z nieruchomościami, gospodarką przestrzenną oraz infrastrukturą. Sprawdzona Zarządczyni Nieruchomości i Rzeczoznawczyni.
Zawodowo pasjonatka planów zagospodarowanie i organizacji przestrzennej w mieście. Po godzinach aktywistka miejska, społeczniczka, autorka wielu projektów do Budżetu Obywatelskiego i ich entuzjastka. Inicjatorka wielu lokalnych przedsięwzięć związanych z poprawą jakości życia i organizacji przestrzennej Bielan.
Zaangażowana popularyzatorka nauki, zwolenniczka solidnej edukacji i opieki wczesnodziecięcej. Na co dzień spotkacie ją na bielańskim Wawrzyszewie.
Prywatnie mama dwóch córek: Urszuli i Marii oraz właścicielka Springer Spaniela Angielskiego- El’ ki. Miłośniczka astronomii, (zwłaszcza perseidów), która – jak sama mówi, naukowe szaleństwo odziedziczyła po słynnym przodku, podobnie jak jego odwagę, przebojowość i determinację. Może nie konstruuje jak on ponad 10- metrowej lunety na dachu ale niewiele jej brakuje ). Dzięki tej unikalnej mieszance realizuje największe marzenia i plany.
W wolnych chwilach trenuje z psem agility, posłuszeństwo i zdobywa uprawnienia zespołu wizytującego (dogoterapia).