Logo Koalicji Obywatelskiej

Ekonomistka, absolwentka Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie. Ukończone studia podyplomowe w SGH na kierunkach: Rachunkowości i Finanse Przedsiębiorstwa, Podstawy Prawno Ekonomiczne Procesu Inwestycyjnego. Master of Business Administration, Zarządzanie w Ochronie Zdrowia.

Obecnie Zastępca Burmistrza Miasta Płońsk, odpowiedzialna za procesy inwestycyjne, ekspert finansowy w PARP oraz członek rady nadzorczej w spółce miejskiej.
Samorządowiec od 2009 roku, jednocześnie prowadząca przez 10 lat własną działalność gospodarczą, przez 12 lat pracownik korporacyjny.

DZIAŁALNOŚĆ PRO PUBLICO BONO:
w 2021 roku pozyskanie dofinansowania w wysokości 3 463 564,24 zł dla Szpitala w Płońsku na realizację projektu pn.: Głęboka modernizacja energetyczna szpitala w Płońsku.
w latach 2019-2020 roku rzeczowe i finansowe rozliczenie projektu pn.: Modernizacja zakładu w celu zwiększenia recyklingu odpadów surowcowych bez zwiększenia mocy przerobowych. Wartość Projektu 14 852 296,99 zł. Projekt realizowało Przedsiębiorstwa Gospodarki Komunalnej Sp. z o.o. w Płońsku.
w 2019 roku pozyskanie dofinansowania w wysokości 1 900 881 zł dla Szkoły Podstawowej w Brzozowie Starym gm. Iłów, na budowę sali sportowej z Funduszu Rozwoju Kultury Fizycznej.