Logo Koalicji Obywatelskiej

W związku z chęcią kandydowania w najbliższych wyborach, chciałabym przybliżyć Państwu swoją osobę.
Pochodzę z niewielkiej miejscowości z Osjakowa, niedaleko Wielunia.
Z wykształcenia jestem filologiem języka angielskiego. Karierę zawodową zaczęłam jako nauczyciel j. angielskiego, po kilku latach zostałam dyrektorem szkoły językowej, dla której tworzyłam również autorskie programy nauczania przeznaczone dla dorosłych.

Podążając za pasją oraz zamiłowaniem do kultury orientalnej, zrezygnowałam jednak z pracy w szkole i założyłam własną działalność opierającą się na współpracy z krajami azjatyckimi oraz afrykańskimi.
W ciągu ostatnich kilku lat, mimo utrudnień związanych z pandemią a także polityką wewnętrzną jak i zagraniczną naszego kraju, moje założenia i plany biznesowe sprawdziły się i ciężką , uczciwą pracą dotarłam do punktu w swoim życiu, w którym zawodowo jestem spełniona, odniosłam sukces, uznałam zatem, że czas, by wykorzystać swój potencjał na korzyść najbardziej potrzebujących.
Założyłam zatem fundację wspierającą dzieci niepełnosprawne, oraz wspomagającą cudzoziemców, którzy na terenie naszego kraju ulegli wypadkowi i wymagają leczenia bądź pomocy specjalistycznej, na którą ich nie stać.

Wciąż jednak czuję niedosyt, a moje pokłady energii i zdobyte wszechstronne doświadczenie w życiu podpowiadają, że nadeszła chwila, by przyczynić się do poprawy jakości życia Polaków.
W 2010 roku kandydowałam do Sejmiku Wojewódzkiego oczywiście z ramienia Platformy, postanowiłam wrócić do korzeni i wzmocnić swoim
działaniem Koalicję.

Prywatnie jestem mężatką, wychowuje dwoje dzieci, a kwestia niepełnosprawności nie jest mi obca, lecz nieustannie przypomina, że należy walczyć o swoje wartości i przekonania. Jako matka, przedsiębiorca i obywatelka RP chciałabym zawalczyć o prawa kobiet, otoczyć opieką najbardziej potrzebujących, dzieci dotknięte niepełnosprawnością oraz ich rodziny, wspomóc polskie firmy, które mają kluczowe znaczenie dla rozwoju naszego kraju.