Logo Koalicji Obywatelskiej

DOLNOŚLĄSKIE, Legnica

Konrad Sikora

Jestem Dolnoślązakiem, Jeleniogórzaninem, szczęśliwym mężem i ojcem dwójki dzieci. Pasjonatem służby publicznej i samorządności.  Dążę do tworzenia pozytywnych zmian. Znajduję rozwiązania, które kształtują naszą przyszłość.

Moja droga do polityki zaczęła się od pragnienia wpływania na decyzje i kreowania rozwiązań które będą przyjazne. Skutecznie reprezentowałem mieszkańców w radzie miasta, której przewodniczyłem. Byłem zastępcą prezydenta miasta Jeleniej Góry. Zdobyłem doświadczenie w zarządzaniu edukacją, polityką społeczną, gospodarką komunalną.  Jestem liderem w zakresie  tworzenia i zarządzania podmiotami ekonomii społecznej.

Działam na rzecz nowoczesnej i stabilnej Polski opartej na demokratycznych wartościach. W mojej pracy politycznej kieruję się wartościami wolności, praworządności i sprawiedliwości.

Jestem absolwentem prawa SGM Collegium Humanum posiadam tytuł Executive Master of Business Administration. Stale doskonale swoje umiejętności zarządcze, pełniąc funkcje w zarządzie spółki samorządowej.

Systematyczności, intensywnej pracy, ciągłego doskonalenia i osiągania zamierzonych celów nauczyły mnie lata treningu Aikido. Posiadam stopień 2 dan Aikikai Hombu Dojo Tokio.

Będąc otwarty na dialog i współpracę zapraszam Cię do kontaktu, odwiedzenia jednego z profili  mediów społecznościowych.

Zapraszam do osobistego kontaktu podczas wizyt w Twoim mieście.

Powrót do listy kandydatów

#