Logo Koalicji Obywatelskiej

Urodzony w 1970 roku i wychowany w Palestynie, Dr Bashar Al-Shaer rozpoczął niezwykłą podróż, która odzwierciedla jego głębokie zaangażowanie w Rzeczpospolitej Polskej, gdzie mieszka od 1989 roku. W 2005 roku z dumą stał się obywatelem Polski.
Dr Bashar Al-Shaer jest absolwentem Akademii Medycznej w Gdańsku (aktualnie Gdański Uniwersytet Medyczny), gdzie rozwijał swoją pasję do medycyny. Posiada ponad 25-letnie doświadczenie zawodowe, w tym blisko 20-letnie jako specjalista chorób wewnętrznych, wpływając pozytywnie na życia wielu pacjentów swoją wiedzą i empatycznym podejściem.
Od niemal dwóch dekad Dr Bashar Al-Shaer pełni prestiżową funkcję Dyrektora Publicznego Ośrodka Zdrowia w Dobrczu, gdzie jego przywództwo i zaangażowanie znacząco przyczyniły się do lepszego zdrowia lokalnej społeczności. Ponadto już ponad 20 lat pracuje na oddziale internistycznym Szpitala Tucholskiego.
Oprócz zobowiązań zawodowych, Dr Bashar Al-Shaer jest radnym Powiatu Bydgoskiego, obecnie pełniącym drugą kadencję. Jego zaangażowanie w służbę publiczną wynika z prawdziwej chęci poprawy jakości życia ludzi, których reprezentuje.
Jako oddany działacz na rzecz społeczności muzułmańskiej w Polsce, Dr Bashar Al-Shaer nieustannie pracuje nad promowaniem zrozumienia, tolerancji i jedności wśród różnorodnych społeczności. Wierzy w siłę wielokulturowości i znaczenie budowania mostów przyjaźni i współpracy.
Prywatnie Dr Bashar Al-Shaer jest oddanym mężem i dumnym ojcem czwórki dzieci. W rzadkich momentach wytchnienia znajduje ukojenie w swojej pasji do wędkarstwa i emocjach związanym z oglądaniem meczów piłkarskich.
Dzięki swojemu bogatemu doświadczeniu, niezachwianemu zaangażowaniu w służbę publiczną oraz walce o międzykulturową harmonię, Dr Bashar Al-Shaer stanowi symbol nadziei i dowód na moc różnorodności i inkluzji. Jego wizja lepszej Polski jest wizją, którą wszyscy możemy przyjąć z otwartymi ramionami.
Dołącz do nas i wesprzyj Dr. Bashara Al-Shaera w jego szlachetnym dążeniu do pozytywnego wpływu na naszą społeczność i nasz kraj.