Logo Koalicji Obywatelskiej

Jestem przedsiębiorcą i prawnikiem, absolwentem Uniwersytetu Szczecińskiego. Mieszkam w Rewalu. Wspólnie z żoną, całe życie zawodowe związaliśmy z branżą turystyczną. Od wielu lat, jako  społecznik i samorządowiec, angażuję się w życie naszego regionu. Prywatnie jestem szczęśliwym mężem, dumnym  ojcem dwóch dorosłych synów, a od czterech lat, jako dziadek rozpieszczam Jasia.

Mijająca kadencja Sejmu była wypełniona ciężką pracą i zdobywaniem doświadczenia parlamentarnego. W swoich licznych wystąpieniach twardo upominałem się o interesy Pomorza Zachodniego. Wiem, że obserwowaliście mnie, bo wiele razy otrzymywałem wyrazy wsparcia i otuchy, choć nie brakowało też głosów krytycznych. Świadczy to jednak o tym, że moja praca, moje zaangażowanie i aktywność zostały przez Was zauważone i docenione.

15 października ponownie poddam się Waszej ocenie. Chcę wykorzystać zdobyte doświadczenie i kolejne cztery lata pracować na rzecz Polski oraz na rzecz Pomorza Zachodniego. Proszę Was o oddanie na mnie głosu.