Logo Koalicji Obywatelskiej

Aktywistka i społeczniczka od ponad dekady aktywnie działająca na rzecz uchodźców, osób dotkniętych wykluczeniem oraz praw kobiet, lokalna liderka z Łomży.

Z wykształcenia administratywistka, archiwistka, HRowiec, pedagog, organizatorka eventów, absolwentka Szkoły Liderów Miasta Łomża, Szkoły Trenerów Przywództwa.

Zawodowo pracowniczka samorządowa, która uwielbia ludzi, trenerka kompetencji miękkich, sprawna organizatorka eventów.

Społecznie od 7 lat członkini Platformy Obywatelskiej, wiceprzewodnicząca struktur Miasta Łomża. Organizatorka Strajku Kobiet. Inicjatorka działań równościowych.

Ponad 10 lat prowadziła świetlicę dla dzieci uchodźczych w Łomży, gdzie zarządzała ponad 60 wolontariuszami, członkini Stowarzyszenia Twórczego Działania BKSTEP, gdzie odpowiedzialna jest za organizację turniejów tańca hip-hop i breakdance, koordynatorka koncertów WOŚP w Łomży, zaangażowana w Operację Czysta Rzeka w Łomży, Członkini Rady Społecznej Wojewódzkiego Ośrodka Profilaktyki i Terapii Uzależnień, nauczycielka. Prywatnie zakochana mama 5latka, która w wolnym czasie plecie makramy.

Czas posprzątać w Polsce: przywrócić decyzyjność kobietom, zadbać o ich prawa i bezpieczeństwo, przywrócić niezależność wymiarowi sprawiedliwości i mediom, zabezpieczyć polską rodzinę i najmłodsze pokolenie, naprawić relacje międzynarodowe i naszą pozycję w Unii Europejskiej. W Polsce musi starczyć miejsca dla wszystkich. Dość języka pogardy.