Idziemy dalej!

Idziemy dalej!

Jesteśmy razem. Jesteśmy wytrwali. Idziemy dalej! Jako premier współpracowałem dotychczas z trzema prezydentami. Z Lechem Kaczyńskim kohabitacja była trudna, ale nie wroga, z Bronisławem Komorowskim przyjazna, ale wymagająca, z Andrzejem Dudą nieskomplikowana i bardzo...