Logo Koalicji Obywatelskiej

Małopolskie

Natalia Ustupska

Biogram

36 lat, pochodzi  z  Raby Wyżnej. Jest mamą dwójki dzieci. Posiada wykształcenie wyższe na kierunkach Stosunki Międzynarodowe oraz Doradztwo Podatkowe. Prowadzi własną firmę.

Przedstawicielka Stowarzyszenia Eko Raba Wyżna, które obecnie skupione jest na zablokowaniu inwestycji biogazowni w centrum wsi Raba Wyżna. Działa na rzecz integracji i aktywizacji lokalnej społeczności angażując się w organizacje wydarzeń kulturalnych.

Zdecydowałam się kandydować do Sejmiku Wojewódzkiego, ponieważ zależy mi na miejscu w którym żyję i na ludziach, którzy żyją obok mnie. Chciałabym by nasz region odrodziła się na nowo i był miejscem bezpiecznym i atrakcyjnym zarówno dla mieszkańców jak i turystów.

W czasie mojej dotychczasowej działalności społecznej doświadczyłam tego jak bezsilna jest jednostka w starciu z machiną administracyjną. Jak niewiele może obywatel względem  błędnie podjętych decyzji. Dlatego właśnie teraz, wykorzystując daną mi szansę, postanowiłam wziąć sprawy w swoje ręce. Dzięki temu będę miała możliwość realnie wpływać na to, co dzieje się wokół nas.

Jeśli obdarzą mnie Państwo swoim zaufaniem to obiecuję, że podejmując jakiekolwiek decyzje oraz działania przede wszystkim będę się kierowała jednym założeniem: czy przysłuży się to naszemu regionowi oraz czy będzie korzystne dla jego mieszkańców.

Jestem gotowa by zawalczyć o naszą Małą Ojczyznę i ludzi tu żyjących. 

Powrót do listy kandydatów

#