Logo Koalicji Obywatelskiej

Lubuskie

Monika Stadnik

Urodziłam się w Sulęcinie i obecnie tutaj mieszkam oraz prowadzę swoją działalność. Dzieciństwo spędziłam mieszkając w Torzymiu, a następnie przeprowadziliśmy się z rodzicami do Gądkowa Wielkiego, gdzie dorastałam i poznałam wielu przyjaciół. Kolejno  zamieszkałam w Gorzowie Wlkp. gdzie skończyłam ekonomię. Pragnąc poznać inną kulturę, a przy okazji nauczyć się biegle języka niemieckiego wyjechałam do Austrii. Po około dwóch latach wróciłam, by skończyć filologię germańską we Wrocławiu. Mój życiorys pokazuje, że zawsze byłam w  drodze.

Każdy, kto mnie zna wie, że moją pasją są podróże, które organizuję innym, aby mogli przeżyć coś niesamowitego i poczuć inny wymiar rzeczywistości. A moim zadaniem jest urealnić te marzenia. Dlatego też startując do Sejmiku chciałabym zabrać nas w taką podróż, gdzie będziemy mieli wpływ na nasze Województwo Lubuskie, które dobrze znam, ponieważ od wielu lat  oprowadzam grupy  jako pilot wycieczek.

Na co dzień jestem żoną i mamą dwójki dzieci, które kocham ponad wszystko i dla których chcę mieć wpływ na Ich przyszłość. Nie jest łatwo być przedsiębiorcą,  prowadzić biuro podróży, a jednocześnie dbać o ognisko rodzinne. Jednak przy odpowiednim planie i pełnym zaangażowaniu jest to możliwe. Dlatego jeśli się czegoś podejmuję to robię to szczerze i do granic możliwości. Jako kandydatka do sejmiku mogę obiecać moje 100 % zaangażowania i doświadczenie życiowe. A czas pokaże..

Powrót do listy kandydatów

#