Logo Koalicji Obywatelskiej

Małopolskie

Maciej Koźbiał

Przed nami wybory. Już za kilka tygodni ponownie będziemy wybierać naszych naszych przedstawicieli, tym razem w wyborach samorządowych.

Jako doświadczony samorządowiec, przedsiębiorca, społecznik, a także organizator i sponsor wielu imprez sportowych oraz charytatywnych, ubiega się o mandat radnego Sejmiku Województwa Małopolskiego.

Bardzo chętnie angażuje się i nie jest obojętny na inicjatywy społeczne oraz wspiera akcje charytatywne. Od lat współpracuje ze stowarzyszeniami i instytucjami pozarządowymi, takimi jak: TKKF Leskowiec, Klub Garsoniera, WOŚP, Ochotnicze Straże Pożarne z terenu powiatu Wadowickiego. Wspiera również kluby sportowe, przez 2 lata był Prezesem MKS Skawa Wadowice. Posiada doświadczenie w samorządzie jako Radny Miejski w Wadowicach oraz Radny Powiatu Wadowickiego. Oprócz aktywności gospodarczej, zawsze otwarty i  wrażliwy na sprawy społeczne. Według niego liczy się człowiek i jego przekonania.

Mając doświadczenie gospodarcze, społeczne i samorządowe, z poparciem wielu organizacji prodemokratycznych zdecydował się kandydować do Sejmiku Województwa Małopolskiego.

Powrót do listy kandydatów

#