Logo Koalicji Obywatelskiej

Mazowieckie

Katarzyna Łęgiewicz

Większość życia zawodowego poświęciłam Warszawie, pracując na rzecz jej mieszkańców. Jako mama trójki dzieci od niemal dwudziestu lat łączę pracę z wyzwaniami rodzinnymi, którym stawiamy czoła wspólnie z mężem. Znajduję także czas dla siebie – na książkę, jogę, rodzinne wyprawy, na spacery z psem.
W swojej karierze samorządowej zrealizowałam liczne projekty inwestycyjne, m.in.: budowa dwóch hal sportowych, internatu, projekt i realizacja parku, inwestycje drogowe. Zajmowałam się też projektami legislacyjnymi, jak wieloletni program gospodarowania mieszkaniowym zasobem m.st. Warszawy. Zainicjowałam wdrożenie programu przeciwdziałania wykluczeniu i przemocy w szkole, utworzyłam Miejsce Aktywności Lokalnej i Centrum Wsparcia Moja Rodzina. Umiem angażować ludzi i budować zespoły, z którymi skutecznie realizuję cele.
Obecnie pracuję w Stołecznym Centrum Sportu AKTYWNA WARSZAWA, gdzie koncentruję się na poszerzaniu oferty zajęć i wydarzeń, aby każdy mógł znaleźć odpowiednią dla siebie aktywność.

Powrót do listy kandydatów

#