Logo Koalicji Obywatelskiej

Mazowieckie

Jerzy Zawodnik

lat 45, żonaty, tata dwóch córek

Praca

– Wiceprezydent Miasta Radomia w latach 2015-2023

– Zastępca dyrektora Radomskiego Szpitala Specjalistycznego

– Prezes klubu sportowego Broń Radom

Wyksztalcenie

– Menażer ochrony zdrowia – tytuł Master of Biznes Administration na Uczelni Łazarskiego w Warszawie, Gdańskim Uniwersytecie Medycznym i Śląskim Uniwersytecie Medycznym w Katowicach

– Magister politologii na Uniwersytecie Marii Curie-Skłodowskiej w Lublinie

– Podyplomowe studia menadżersko-finansowe w Szkole Głównej Handlowej

Co udało się zrobić

– Inwestycje w Radomskim Szpitalu za ponad 100 mln złotych- w trakcie kiedy byłem  Wiceprezydentem wybudowaliśmy nowoczesne, europejskie Centrum Rehabilitacji, wyremontowaliśmy kilka poradni specjalistycznych i oddziałów, kupiliśmy nowoczesny sprzęt medyczny. Obecnie nadzoruję prace budowy nowoczesnego Szpitalnego Oddziału Ratunkowego, na tą inwestycje pozyskaliśmy dofinasowanie z budżetu państwa w wysokości 35 mln i dodatkowo na wyposażenie i informatyzację SOR 15 mln z Funduszu Medycznego.

– Jestem autorem programu Siła w Seniorach oraz pomysłodawcom powstania w Radomiu Centrum Aktywności Seniora.

– Wybudowaliśmy 2 nowe żłobki przy ulicy Michałowskiej i Batalionów Chłopskich. Dzięki tym inwestycjom dwukrotnie zwiększyliśmy liczbę miejsc żłobkowych w Radomiu.

– Pozyskaliśmy kilkaset mln złotych ze środków zewnętrznych i Unii Europejskiej na rozwój Radomia miedzy innymi na remont Kamienicy Deskurów i projekt multimodalny (nowoczesne autobusy, ścieżki rowerowe, nowe przystanki)

Powrót do listy kandydatów

#