Logo Koalicji Obywatelskiej

Wielkopolskie

Elżbieta Świder

Nazywam się Elżbieta Świder i jestem kandydatką do Sejmiku Województwa Wielkopolskiego startującą z listy Komitetu Wyborczego Koalicji Obywatelskiej.

Z wykształcenia jestem nauczycielką, z 40-letnim stażem pracy, w tym                     wieloletnim na stanowisku dyrektora szkoły. Pracowałam w Kuratorium Oświaty wykonując zadania dyrektora Delegatury w Koninie oraz w samorządzie terytorialnym, zajmując się tematyką związaną z oświatą na terenie miasta i gminy Koło. W chwili obecnej od listopada 2023 r. przeszłam na emeryturę. Jestem rdzenną mieszkanką Koła i dlatego los                                    mieszkańców mojego rodzinnego Miasta i Regionu są dla mnie bardzo ważne. Zdecydowałam się kandydować ponieważ chcę wykorzystać moje doświadczenie zawodowe do mojej przyszłej działalności jako radnej sejmiku województwa wielkopolskiego. Jestem kobietą aktywną, zaangażowaną w pracę dla innych oraz zawsze szukająco skutecznych sposobów rozwiązania problemów jakie niesie życie. Chcę zmieniać rzeczywistość i otwierać możliwości rozwoju dla Regionu i jego mieszkańców. Jeżeli na taką kandydatkę chcielibyście Państwo oddać głos, proszę o Wasze poparcie w dniu wyborów 7 kwietnia 2024 r.

Elżbieta Świder – kandydatka do Sejmiku Województwa Wielkopolskiego, Komitet Wyborczy Koalicji Obywatelskiej, Pozycja 2- Kobieta dla Regionu.

Powrót do listy kandydatów

#