Logo Koalicji Obywatelskiej

Wielkopolskie

Alicja Łuczak

·        Dyplomowana nauczycielka języka angielskiego, polskiego i rosyjskiego. Najpierw wolontariuszka, a obecnie lektorka języka polskiego dla uchodźców z Ukrainy w szkole językowej Leader School. Ukończone liczne kursy, warsztaty, szkolenia, seminaria, konferencje metodyczne, uzyskanie umiejętności w zakresie tutoringu  i coachingu.

·         Radna Powiatu Kaliskiego, wiceprzewodnicząca dwóch kadencji, aktualnie przewodnicząca Komisji Rewizyjnej. W latach 2002 – 2010 radna gminy Żelazków. Prezes  gminnego ZNP w latach 1992 – 1998. Wiceprzewodnicząca koła Platformy Obywatelskiej w powiecie kaliskim od wiosny 2010 i członkini Zarządu Wojewódzkiego Platformy Obywatelskiej w latach 2017 – 2021.

·         Współzałożycielka i prezes Stowarzyszenia Nasze Kaliskie działającego od 2009 roku. Autorka i pomysłodawczyni dziesiątek projektów edukacyjnych i kulturalnych, w tym festiwalu muzyki organowej, wydawca dwóch książek. Organizatorka wypoczynku letniego i zimowego dla dzieci i młodzieży.

·         W latach 2004- 2011 prezes i sponsor  Klubu Sportowego piłki nożnej „Łucznik” Żelazków B klasy. Wspiera działania społeczne, ekologiczne,  kulturalne, prozdrowotne. Członkini KGW i OSP w Żelazkowie oraz Stowarzyszenia  Amnesty International.

Powrót do listy kandydatów

#