Logo Koalicji Obywatelskiej

Lubuskie

Agnieszka Włodarczyk

Od 2004 roku zawodowo zajmuję się poradnictwem psychologicznym, od 2014 roku prowadzę Centrum  Psychologiczno – Szkoleniowe, w skład którego wchodzą m.in. dwa gabinety psychologiczno – seksuologiczne: w Międzyrzeczu i w Gorzowie Wlkp.  Jestem  biegłą sądową z dziedziny psychologii klinicznej i seksuologii.

Jestem absolwentką  wydziału psychologii ze specjalnością psychologii klinicznej we Wrocławiu oraz Seksuologii Klinicznej na Uniwersytecie im. Adama Mickiewicza w Poznaniu.  Na Uniwersytecie Zielonogórskim ukończyłam  studia podyplomowe z zakresu resocjalizacji oraz zarządzania instytucjami pomocy społecznej. Ponadto posiadam certyfikaty m.in. z krótkoterminowej terapii uzależnień od środków psychoaktywnych, treningu umiejętności społecznych, profilaktyki stresu czy prowadzenia programów edukacyjno – korekcyjnych w tym dla sprawców przemocy oraz wiele innych  uprawnień.

Prowadzę autorskie warsztaty i treningi w Szkole dla rodziców, jestem autorem wielu programów profilaktycznych kierowanych do dzieci, młodzieży  i dorosłych.

Aktualnie pracuję nad otwarciem fili fundacji w Międzyrzeczu, która obszarem działania będzie obejmować całe woj. lubuskie. Fundacja zajmuje się przede wszystkim wsparciem psychologicznym, psychoterapeutycznym, psychoedukacyjnym i prawnym dla osób doświadczających przemocy.

Jestem osobą otwartą, komunikatywną i empatyczną. Dążę do wyznaczonych przez siebie celów, jestem konsekwentna i przedsiębiorcza. Potrafię pracować w zespole przy jednoczesnym dbaniu o swoje granice.

Powrót do listy kandydatów

#